Chlorella 750 tabliet Zelený život Bio

Chlorella 750 tabliet Zelený život Bio - sladkovodná riasa pestovaná najmodernejšou technológiou. Chlorella je zelená sladkovodná riasa. Riasy sa používajú už veľmi dávno ako vhodný zdroj živín, hlavne bielkovín, minerálnych látok a vitamínov. Boli súčasťou potravy aztékov a morské riasy boli a aj stále sú rozšírené hlavne v orientálnej kuchyni.
Suplementácia, teda dopĺňanie vitamínov, minerálnych látok, enzýmov a ďaľších látok esenciálnych pre správne fugnovanie ľudského organizmu zabezpečené z prírodných zdrojov môže byť len ťako nahraditeľná zo syntetických prípravkov. Výnimočnú úlohu v tejto suplementácii zastávajú tzv. zelené potraviny, medzi ktoré patrí aj Chlorella. Vďaka svojmu komplexnému zloženiu a vhodnej "predpríprave", čím sa zabezpečí vysoká stráviteľnosť, máme možnosť nášmu organizmu dodať výživné látky vo vyváženom pomere a v ich prirodzenej forme v akej ich príroda vytvorila.
Táto Chlorella je pestovaná heterotrofným spôsobom - má konštante vysokú kvalitu, s mnohými prednosťami pre konzumenta v porovnaní s "klasickou" Chlorellou. Tieto tablety neobsahujú žiadne pomocné látky, iba čistú, sušenú biomasu sladkovodnej riasy Chlorella. Táto Chlorella je pestovaná prísne kontrolovaných čistých systémoch, jej čistota a kvalita je vždy zaručená. Neobsahuje cudzie látky, mikroorganizmy a iné kontaminanty.
Obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu zo známych rastlín na Zemi, ďalej obsahuje komplex živín s názvom CGF (Chlorella rastový faktor), viac ako 50% bielkovín (neesenciálne a esenciálne amínokyseliny), sacharidy, vitamíny, minerálne látky, nenasýtené mastné kyseliny, vlákniny a nukleové kyseliny (RNA/DNA). Chlorella ďalej obsahuje viac ako 20 vitamínov a minerálnych látok, vrátane Železa, Vápnika, Draslíka, Horčíka,Fosforu, pro-vitamínu A, vitamíny C, B1, B2,B5, B6, B12, E a K, Biotín, Inozitol, kyselinu listovú. Je vhodným zdrojom týchto živín, keďže ich obsahuje v ich prirodzenej forme a sú tak pre naše telo dobre využiteľné.
Odporúčané užívanie: 3x denne 4-6 tabliet zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Obsah balenia: 750 tabliet.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 24,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 24 bodov.