IMUNEX - dúhový elixír {Imunita)

Elixír FRUKTAVIT - dúhový elixír - doplnok stravy - prirodzená imunitná odpoveď organizmu.
Zloženie: extrakt z plodníc šampiónu záhradného a húževnatca jedlého (shiitake) ,  jemný lieh melasový - 40 % alkohol.  Nevhodné pre deti do 6 rokov. Vyrobené z čerstvých húb pestovaných v ČR. Použitie tohto prípravku je vhodné predovšetkým pri: imunitných a autoimunitných poruchách, ochrane pečene, žlčníka a žalúdku, pri chemo a rádioterapii na zníženie vedľajších účinkov, vyčerpaní organizmu, chronickej únave.
Obsah: 50 ml.
Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (Europen Food Safety Authority - EFSA) nám umožňuje tieto zdravotné tvrdenia:  prirodzená imunitná reakcia, modulácia IgE (vyladenie optimálnej hladiny imunoglobulínov E - protilátok, ktoré sú zodpovedné za alergické reakcie, napr. aj atopický ekzém. Uvoľňujú tiež meditátory zápalu, napr. histamin - viď. lekársky slovník.
Huby patria do samostatnej biologickej ríše, pretože nebolo nájdetne žiadne evolučné spojenie s rastlinami ani živočíchmi. Patria medzi najstaršie a súčasne aj najdokonalejšie organizmy na Zemi. Huby obsahujú úplne unikátne liečivé látky, ktoré môžu priaznivo ovplyvniť radu chorôb, vrátane tých najzávažnejších. Taktiež obsahujú esenicálne aminokyseliny, stopové prvky, minerály a vitamíny.
Mykoterapia - liečenie pomocou húb, je známa už viac než 3000 rokov, hoci v Európe prebiehajú odborné výskumy len niekoľkých posledných desiatok rokov. V súčasnej dobe sa preverujú výsledky vedeckých štúdií, podľa ktorých bolo dosiahnutých pozitívnych výsledkov pri liečbe celej rady chorôb. Stredobodom vedeckého záujmu je predovšetkým vysoký obsah polysacharidov - glukánov s výraznými imunostimulačnými účinkami.
Spôsob užívanie elixíru: dospelí užívať 3x denne 20 kvapiek pol hodinu pred jedlom alebo po jedle, optimálne po dobu aspoň 1 mesiaca. Elixír je vhodné rozriediť v troške vody, chvíľu podržať v ústach, nezapíjať. Deťom podávať 3x denne 10 kvapiek do 50 ml vody. Vhodné pre deti od 6 rokov. Pri užívaní dodržujte pitný režim 2-3 litre tekutín denne. Imunex je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.
Poznámka: 1 balenie s obsahom 50 ml vystačí na cca 2 týždne, pri samostatnom použiťí jednotlivých elixírov preto odporúčame využívať 2 balenia po sebe. 1-2 krát do roka odporúčame zaradiť komplexnú detoxikačnom-regeneračnú kúru pomocou všetkých 3 základných Dúhových elixírov v poradí FUNGILEN-DETOXILEN-FRUCTAVIT. V tomto prípade stačí po 1 fľaštičke z každého elixíru, jednotlivo za sebou bez pauzy.
Výrobca: Bylinné kapky s.r.o. pre Bc. Martin Kolár.
Krajina pôvodu: Česká republika.


 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.