METABOLIZMUS a CHUDNUTIE bylinné kvapky

METABOLIZMUS a CHUDNUTIE - bylinné kvapky. Kvapky obsahujú okrem iného chaluhu bublinatú - morskú riasu, ktorá veľmi účinne pomáha pri dysfunkciách látkovej výmeny a obezite. Obsahuje kyselinu algínovú, ktorá účinkom žalúdočných štiav mení na slizovité látky, ktoré mechanicky zabraňujú vstrebávaniu živín z čriev do krvi a tým znižujú pocit hladu. Ďalej obsahuje jód, ktorý zvyšuje funkciu štítnej žľazy a tým urýchľuje látkovú výmenu. Pýr plazivý podporuje vylučovanie vody v organizme, normálnu činnosť obehovej sústavy - prečistenie, kontroluje telesnú hmotnosť a podporuje chudnutie. Zmes obsiahnutých bylín napomáha detoxikácii pečene, znižuje hladinu cholesterolu, posiľňuje krvný obeh a čistí krv. Ďalej podporuje sekréciu žalúdočných štiav a napomáha pri liečbe porúch trávenia pri diétnych chybách.
Zloženie: liehovoglycerínový exktrakt z: pýr plazivý 29 mg, lipkavce pravý 17 mg, materina dúška 13 mg, repík lekársky 10 mg, chaluha bublinatá 7 mg v DDD 60 kvapiek. Denná dávka obsahuje max. 200 ug jódu, max. celkový denný príjem pre dospelého 600 ug. Nevhodné pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Nevhodné pre osoby so zvýšenou činnosťou štítnej žľazy.
Spôsob užívania: odporúčaná doba užívania je 6 týždňov, potom prerušiť 4-týždennú prestávkou. Obvyklý úbytok na váhe pri prvej kúre je 1 kg / týždeň a to bez zmeny stravovacích a pohybových návykov. Pri prerušení či ukončení kúry obyčajne neprichádza jo-jo efekt, tzn. nedochádza k návrtahu hmotnosti na pôvodné hodnoty. Odporúčané množstvo na jednu kúru je 3x50 ml balenia.
Použitá literatúra: Janča J., Zentrich J.A., 1995. Herbář léčivých rostlin (6): Česnek medvědí str. 38.
Výrobca: Bylinné kapky s.r.o. pre Bc. Martin Kolár.
Krajina pôvodu: Česká republika.
Obsah: 50 ml.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,60 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.