PSYCHOREGEN - dúhový elixír (Pokoj.spánok)

Elixír PSYCHOREGEN - dúhový elixír - doplnok stravy - na harmonizáciu psychiky a dobrý spánok. Je vhodný predovšetkým pri stavoch skleslosti sa melanchólii, zvýšenej nervovej záťaži, únave a psychickom vyčerpaní, nespavosti, nepokoji a podráždenosti, poruchách sústredenia a pamäti, na čistenie krvi, pri nadmernom prekyslení organizmu, otrave alkoholom, jedlom alebo drogami, pri problémoch s pľúcami, vnútorným zahlienením a nachladnutím.
Zloženie: extrakt z koreňa valeriány lekárskej 6 ml, jelenieho jazyka celolistého 6 ml, túžobníka brestového 6 ml, ostropestreca mariánskeho 6 ml a veroniky lekárskej 6 ml,  jemný lieh melasový - 40 % alkohol.  Nevhodné pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky.
Extrakt zo vzácneho papradia - jelenieho jazka (Phyllitis scolopendrium) priaznivo ovplyvňuje stav sleziny, ktorá podľa starovekého lekára a mysliteľa Hippokrata cez tzv. čiernu žlč (grécky "melanchólia") ovplyvňuje našu náladu smerom k zádumčivosti, nečinnosti a trudomyseľnosti. Vo francúzštine a angličtine je slezina bežne spájaná s pojmom "splín" - čo je stav smútku, melanchólie a zlej nálady. Psychické problémy môžu mať svoj pôvod taktiež v intoxikácii najrôznejšími priemyselnými chemikáliami a jedmi z okolitého prostredia (voda, pôda, vzduch, potraviny, lieky). Elixír PSYCHOREGEN preto obsahuje i výťažky z bylín, ktoré pôsobia na celkovú detoxikáciu organizmu - Túžobník brestový, Veronika lekárska a Ostropestrec mariánsky (prospšný aj pre pečeň). Ďaľšou obsiahnutou bylinou je Valeriána lekárska (Valeriana officinalis), ktorá patrí medzi najznámejšie a súčasne najpoužívanejšie upokojujúceho liečivky. Upokojujúcu moc Valeriány poznala už Svätá Hildegarda z Bingenu a Valeriánske kvapky nechýbali v žiadnej domácnosti ešte v dobách našich babičiek. Výťažok Valeriány preto nesmie chýbať ani v elixíre PSYCHOREGEN, kde spoločne s ďaľšími bylinnými exkraktami tvorí unikátny synergický komplex účinných látok.
Obsah: 50 ml.
Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (Europen Food Safety Authority - EFSA) nám umožňuje tieto zdravotné tvrdenia:  duševné zdravie - uvoľnenie, stres, spánok, pomáha nástupu spánku, kognitívne (poznávacie) funkcie, prirodzená odolnosť organizmus, očista a prirodzená obrana organizmu, antioxidant, zdravie kože a tkaniva, hojenie kože a rán, zdravie kĺbov, zdravie pečene - trávenie, čistenie, hladina krvného cukru, zdravie srdca a ciev - krvný tlak, hladina cholesterolu, zdravie ľadvín, dolných močových ciest a močového mechúra, zdravie dýchacích ciest.
Spôsob užívanie elixíru: dospelí užívať 3x denne 20 kvapiek pol hodinu pred jedlom alebo po jedle, optimálne po dobu aspoň 1 mesiaca. S kratsími prestávkami možno aj dlhodobo. Pri ťažkých stavoch celkového vyčerpania sa osvedčuje zrýchlené dávkovanie 10 kvapiek 6x denne. Elixír je vhodné rozriediť v troške vody, chvíľu podržať v ústach, nie je potrebné zapíjať. Dodržujte pitný režim 2-3 litre tekutín denne.
Poznámka: 1 balenie s obsahom 50 ml vystačí na cca 2 týždne, pri samostatnom použiťí jednotlivých elixírov preto odporúčame využívať 2 balenia po sebe. 1-2 krát do roka odporúčame zaradiť komplexnú detoxikačnom-regeneračnú kúru pomocou všetkých 3 základných Dúhových elixírov v poradí FUNGILEN-DETOXILEN-FRUCTAVIT. V tomto prípade stačí po 1 fľaštičke z každého elixíru, jednotlivo za sebou bez pauzy.
Výrobca: Bylinné kapky s.r.o. pre Bc. Martin Kolár.
Krajina pôvodu: Česká republika.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.